Veronika Petrová

Bio

JMÉNO: Veronika NIKITA Petrová

SEKCE: Herečka, moderátorka, životní koučka 

SPLNĚNÉ MISE: TV Seriály - Modrý kód, VIP Vraždy, Na Vodě, Atentát, Ordinace v růžové zahradě 2, Doktoři z Počátků, Vinaři, Špačkovi v síti času, Helena, Kriminálka Anděl, Přešlapy, Vyprávěj, Ošklivka Katka, Policajti z centra, 3+1 s M.Donutilem, Poste Restante. Dále Roots in Ego a americký film Hostel.

OPERACE IZRAEL: V červnu 2014 jsem se přihlásila do nejtvrdší reality show na výcvik sebeobrany Krav Maga na světě a to v Izraeli. Konkurz jsem vyhrála a tento výcvik podstoupila. Více info na www.stream.cz v pořadu Operace Izrael.

MODEROVANÉ MISE NA VEŘEJNOSTI: TV Relax - Pohoda - live show - ŽIvě z Palladia, dále tvář a moderátorka TV Harmonie. Externí spolupráce a výroba vlastních pořadů na klíč - TV Public, TV Sport 5, Public TV, Boom TV, ÓČKO TV. Dříve moderování na rádiu SPIN - 96,2 fm - pořad Spining s NIKITOU. Moderování různých sportovních akcí, firemní a vánoční večírky apod. Moderování možno i v AJ. 

RELAX: Beach volejbal, nohejbal, posilovna, snowboard, wakeboard, in-line, jóga, sport všeobecně. Dobré knžky, kvízové pořady, wellness, cestování, objevování, dobrodružství, neurověda, .................

ŽIVOTNÍ FILOZOFIE: Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne... Václav Havel

PLÁNY A SNY: Svoje sny, které byly v mých rukou jsem si splnila. Procestovala jsem svět a teď pomáhám lidem jako životní koučka s uskutečňnováním jejich snů, ve vytváření nových návyků, zbavování se zlozvyků a posouváním hranic myšlení a mysli. Každý jsme jedinečná osobnost s jedinečným posláním. Je jen na nás, zda se vydáme na Cestu a svoje životní poslání objevíme. 

V případě zájmu o koučink nebo v případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte na mém e- mailu v sekci KONTAKT. Web osobního rozvoje je v progresu.