Mám mezinárodní certifikaci u australsko – americké společnosti Neuroleadership Institute, resp. Neuroleadership Group zde v ČR a ke své práci využívám Results Coaching Systemu školy Dr. Davida Rocka. Je to zastřešení mojí Cesty za sny. Cíle, strategie, směřování k cíli, nejlépe metodou Kaizen.

Pojďme společně bořit vnitřní bariéry, překonávat mysl a hledat svoje životní poslání. Všichni jsme jedinečné bytosti, které zde mají svoje životní poslání.

Jak to poslání ale najít? Jak vytrvat u cíle, který jsem si určil(a) a nepodlehnout při první překážce? Co je mým skutečným smyslem života?

To jsou otázky, které si kolikrát v životě klademe. Ale odpovídáme si na ně také? Můžete si to vyzkoušet sami doma. Zastavte se na chvíli a zkuste si na tyto otázky odpovědět.

Neplýtvám Vaším časem, proto budeme ihned pracovat. Nabízím prvních 30 min. zdarma jako ukázku své práce. Pokud nebudete spokojeni s průběhem nebo zjistíme, že nám energie mezi námi nedovoluje pokračovat, schůzku přerušíme a nebudete nic platit.

Pracuji na základě Results Coaching Systemu, kde na sobě intenzivně 3 měsíce pracujete. Já Vám mohu, tím pádem, předat něco ze sebe a Vy si vytvoříte nové návyky.