Bio

Veronika NIKITA Petrová

Moderátorka, koučka, herečka 

Životní filosofie: Jdi, zkoušej, dělej chyby. Pouč se, zvedni se a opět jdi vstříc svému osudu, svému životnímu poslání. Jdi, vzdělávej se a pracuj na sobě. Možná se ti nesplní hned to, po čem jsi toužil, ale CESTA JE CÍL. Jdi, zkoušej a věř, že myšlenka je hmotná.

Seriály: Modrý kód, VIP Vraždy, Na Vodě, Atentát, Doktoři z Počátků, Vinaři, Špačkovi v síti času, Helena, Policajti z centra, Poste restante, Přešlapy, Vyprávěj, Kriminálka Anděl, Ošklivka Katka, Ordinace v růžové zahradě 2 – role Brigita Volná, Dobrá čtvrť, 3 + 1 s Miroslavem Donutilem

Filmy: Roots in Ego, Hostel

TV pořady: Máme rádi Česko, Operace Izrael

Divadlo: Divadlo Artur, Klub Lávka, Divadlo Pavla Trávníčka

Videoklipy: Kontrafakt, PSH, Dying passion.

Moderování: TV Prima Cool – Applikace, TV Relax live show – „Živě z Palladia“, redaktorka pořadu Úžasňákov na TV Relax, moderátorka a tvář TV Harmonie, moderátorka pražského rádia SPIN – 96,2 FM – pořad „Spining s NIKITOU“.

Specializuji se na moderování seminářů a festivalů osobního rozvoje. Moderuji již přes 15 let. Od sportovních akcí, přes dny dětí, módní přehlídky, až po různé společenské akce, firemní večírky a již zmíněné akce v osobním rozvoji.

Dále externí spolupráce s ÓČKO TV, TV Sport 5, Public TV, Boom Tv. Výroba vlastních pořadů a firemních promo videí na klíč.

Záliby: extrémní sporty – snowboard, wakeboard, všeobecně miluji adrenalin. Dále miluji dobrodružství, překonávání sama sebe, vnitřních bariér a překonávání překážek. Každá překážka je pro mě nová výzva. Miluji fitness, různé druhy jógy, beach volejbal a také nohejbal (dříve 2. ženská liga).

Mojí obrovskou vášní je cestování. Delší pobyt v USA v Kalifornii. Dále realizace 4 měsíční Cesty po jihovýchodní Asii (Thajsko, Indonésie – Sumatra, Malajsie, Kambodža, Singapur a Dubaj). Byla jsem např. 21 dní v buddhistickém chrámu na severu Thajska nebo v deštném pralese na Sumatře (www.pralesdetem.cz, wwww.oceandetem.cz). Moje sny se staly skutečností a já o své Cestě začala psát blog – Nikita na Cestěwww.blog.veronikapetrova.cz.

Můj momentální sen a vnitřní motivace? Stát s Tony Robbinsem na jedné stagi. Ta energie! CELÝ ŽIVOT JE „JEN“ HRA ENERGIÍ…